Kategorie

img

Hiszpania, Torrevieja – Apartament 61m2 z balkonem i solarium

Marzysz o mieszkaniu za granicą? Ziścimy Twoje marzenia!
Chcesz zainwestować w zagraniczną nieruchomość? Zajmiemy się formalnościami!

Mieszkanie w hiszpańskim mieście Torrevieja nad Morzem Śródziemnym o powierzchni 61m2 zostanie nie tylko Twoim idealnym miejscem wypadowym, sprawdzi się również w formie inwestycji. Oprócz 2 sypialni (każda dwuosobowa) i przestronnej łazienki z wanną, posiada również spory salon z jadalnią i kuchnią otwartą na salon. Mieszkanie jest wyposażone w meble i AGD.

Jedną z zalet nieruchomości jest balkon. W podwórzu przynależącym do budynku znajduje się wspólny basen dla mieszkańców oraz solarium na dachu.

Odległości:
30min do lotniska w Murcji
1h do lotniska w Alicante

Zalety:
– 2 dwuosobowe sypialnie
– przestronny salon z jadalnią
– kuchnia otwarta na salon
– wyposażone – umeblowane / AGD
– balkon
– basen na podwórku
– solarium na dachu
– winda
– czysta okolica
– mikroklimat

CENA NIERUCHOMOŚCI 71 500€

DLA SIEBIE CZY INWESTYCYJNIE?

Niezależnie od tego, czy to Ty zamieszkasz w tej nieruchomości, czy nie, zapewnimy pełną obsługę prawną transakcji. A jeżeli chcesz przeznaczyć to mieszkanie na projekt inwestycyjny to zapewnimy Ci również obsługę tej inwestycji, rozliczenia, sprzątanie i opiekę nad nieruchomością.

TORREVIEJA – MIASTO SOLI

Torrevieja to średniej wielkości miasto w południowo-wschodniej Hiszpanii, w regionie Walencja i prowincji Alicante. Położone jest na wybrzeżu Costa Blanca, ok. 40 kilometrów od miasta Alicante. Posiada czyste, przepiękne plaże. Torrevieja słynie z bardzo ciepłego klimatu – średnia słonecznych dni w roku to 335.

Torrevieja niegdyś była wsią rybacką z dwiema dużymi kopalniami soli, dzięki którym zyskała zdrowy mikroklimat. Dzięki tym kopalniom i ogromnym złożom soli, Torrevieja aż do dziś jest jednym z czołowych jej producentów w Europie.

Torrevieja to urocze miasto, które dzięki mikroklimatowi przyciąga w swoje strony coraz więcej turystów. Dzięki temu jest to idealne miejsce na inwestycję w nieruchomości – posiadane mieszkania można wynajmować odwiedzającym.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
tel. Grzegorz 884 252 908
tel. Joanna 729 995 550

Oprócz oferowanych mieszkań, mamy również szereg innych propozycji nad Costa del Sol. Znajdziemy dla Ciebie idealną nieruchomość!

Oferta nie jest ofertą w rozumieniu KC.

    Komentarze nie są aktywne.