Kategorie

img

Hiszpania, Torrevieja – Klimatyzowane mieszkanie 66m2 z balkonem

Marzysz o mieszkaniu za granicą? Ziścimy Twoje marzenia!
Chcesz zainwestować w zagraniczną nieruchomość? Zajmiemy się formalnościami!

Apartament w uroczym hiszpańskim mieście Torrevieja znajdującym się wprost nad Morzem Śródziemnym o powierzchni mieszkalnej 66m2 będzie nie tylko idealnym miejscem wakacyjnym, sprawdzi się również w formie inwestycji. W środku 2 umeblowane sypialnie (obie dwuosobowe), spora łazienka, przestronny salon z jadalnią i osobna, wyposażona kuchnia. Mieszkanie jest umeblowane w stylu nowoczesnym. Meble i sprzęty są dobrej jakości. Apartament jest ogrzewany i klimatyzowany.

Wielką zaletą nieruchomości jest uroczy taras z kolumienkami. W podwórzu znajduje się wspólny basen dla mieszkańców.

Zalety:
– 2 dwuosobowe sypialnie
– salon z jadalnią
– czysta, wykafelkowana łazienka
– osobna, wyposażona kuchnia
– umeblowane
– balkon
– basen na podwórku
– winda
– ładna okolica
– ogrzewanie centralne
– klimatyzacja
– centrum miasta
– czysta okolica
– mikroklimat

Odległości:
30min do lotniska w Murcji
1h do lotniska w Alicante

CENA NIERUCHOMOŚCI 97 500€

DLA SIEBIE CZY INWESTYCYJNIE?

Niezależnie od tego, czy to Ty zamieszkasz w tej nieruchomości, czy nie, zapewnimy pełną obsługę prawną transakcji. Jeżeli chcesz przeznaczyć to mieszkanie na projekt inwestycyjny to zapewnimy Ci również obsługę tej inwestycji, rozliczenia, sprzątanie i opiekę nad nieruchomością.

TORREVIEJA – MIASTO SOLI

Torrevieja to średniej wielkości miasto w południowo-wschodniej Hiszpanii, w regionie Walencja i prowincji Alicante. Położone jest na wybrzeżu Costa Blanca, ok. 40 kilometrów od miasta Alicante. Posiada czyste, przepiękne plaże. Torrevieja słynie z bardzo ciepłego klimatu – średnia słonecznych dni w roku to 335.

Torrevieja niegdyś była wsią rybacką z dwiema dużymi kopalniami soli, dzięki którym zyskała zdrowy mikroklimat. Dzięki tym kopalniom i ogromnym złożom soli, Torrevieja aż do dziś jest jednym z czołowych jej producentów w Europie.

Torrevieja to urocze miasto, które dzięki mikroklimatowi przyciąga w swoje strony coraz więcej turystów. Dzięki temu jest to idealne miejsce na inwestycję w nieruchomości – posiadane mieszkania można wynajmować odwiedzającym.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
tel. Grzegorz 884 252 908
tel. Joanna 729 995 550

Oprócz oferowanych mieszkań, mamy również szereg innych propozycji nad Costa del Sol. Znajdziemy dla Ciebie idealną nieruchomość!

Oferta nie jest ofertą w rozumieniu KC.

    Wyświetleń:
    52
    Kategorie:
    Hiszpania · U nas kupisz

    Komentarze nie są aktywne.