Kategorie

img

Hiszpania, Torrevieja – Przytulny dom parterowy 55m2

Marzysz o zamieszkaniu w Hiszpanii? Ziścimy Twoje marzenia!
Chcesz zainwestować w zagraniczną posiadłość? Zajmiemy się wszystkimi formalnościami!

Ten bardzo przytulny dom o powierzchni ok. 55m2 zlokalizowany jest w mieście Torrevieja na południu Hiszpanii wprost nad Morzem Śródziemnym. Dom znajduje się na osiedlu, które słynie z uroczych, żółtych kamieniczek.

W środku mieści się pokój dzienny, osobna kuchnia, łazienka (z wanną, umywalką i WC) oraz dwie dwuosobowe sypialnie. Nieruchomość posiada również taras oraz małe pomieszczenie gospodarcze/suszarnię. Mieszkanie jest wyposażone, kuchnia i łazienka wykafelkowane.

W pobliżu znajdują się aż dwa baseny oraz boisko, z których mogą korzystać wszyscy mieszkańcy. Przed kamienicami znajdują się liczne rabaty z kwiatami i krzakami oraz bananowcami i palmami – okolica jest bardzo zielona.

Zalety:
– umeblowany, przytulny salon
– dwie dwuosobowe sypialnie
– wykafelkowana, pełna łazienka
– kuchnia z wyposażeniem AGD
– umeblowane
– taras
– pomieszczenie gospodarcze/suszarnia
– wspólny basen i boisko
– zielona okolica
– centrum miasta
– czysta okolica
– mikroklimat
– świetne na inwestycję

Odległości:
30min do lotniska w Murcji
1h do lotniska w Alicante

CENA NIERUCHOMOŚCI 140 000€

DLA SIEBIE CZY INWESTYCYJNIE?

Niezależnie od tego, czy to Ty zamieszkasz w tej nieruchomości, czy nie, zapewnimy pełną obsługę prawną transakcji. Jeżeli chcesz przeznaczyć to mieszkanie na projekt inwestycyjny to zapewnimy Ci również obsługę tej inwestycji, rozliczenia, sprzątanie i opiekę nad nieruchomością.

TORREVIEJA – MIASTO SOLI

Torrevieja to średniej wielkości miasto w południowo-wschodniej Hiszpanii, w regionie Walencja i prowincji Alicante. Położone jest na wybrzeżu Costa Blanca, ok. 40 kilometrów od miasta Alicante. Posiada czyste, przepiękne plaże. Torrevieja słynie z bardzo ciepłego klimatu – średnia słonecznych dni w roku to 335.

Torrevieja niegdyś była wsią rybacką z dwiema dużymi kopalniami soli, dzięki którym zyskała zdrowy mikroklimat. Dzięki tym kopalniom i ogromnym złożom soli, Torrevieja aż do dziś jest jednym z czołowych jej producentów w Europie.

Torrevieja to urocze miasto, które dzięki mikroklimatowi przyciąga w swoje strony coraz więcej turystów. Dzięki temu jest to idealne miejsce na inwestycję w nieruchomości – posiadane mieszkania można wynajmować odwiedzającym.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
tel. Joanna 729 995 550
tel. Grzegorz 884 252 908

Oprócz oferowanych mieszkań, mamy również szereg innych propozycji nad Costa del Sol. Znajdziemy dla Ciebie idealną nieruchomość!

Oferta nie jest ofertą w rozumieniu KC.

    Komentarze nie są aktywne.