Jak działamy

Szanowni Państwo, oddajemy Wam do używania platformę, jakiej brakowało nam, kiedy sami budowaliśmy, remontowaliśmy nasze domy lub mieszkania. Dziś wszystko jest w internecie. Tak, to prawda. Często jednak, aby to 'wszystko' znaleźć musimy poświęcić bardzo dużo czasu, odwiedzić wiele stron www.

Często powtarzam: albo masz czas, albo pieniądze. Czas to pieniądz. To polskie przysłowie sprawdza się szczególnie w dzisiaj.
Domodom.pl powstał, aby zaoszczędzić Państwa czas, a więc pieniądze.

Naszym celem jest udostępnienie portalu, w którym można będzie w jednym miejscu kupić mieszkanie (wynająć lub zamienić) oraz zamówić przeprowadzkę, znaleźć ekipę remontową, sprzątającą i wiele innych usług związanych z domem.
Remont mieszkania, zmiana miejsca zamieszkania, to proces jest na tyle ekscytujący, na ile i stresujący. Chcemy ułatwić Państwu tę życiową przygodę, aby była ekscytująca, a nie stresująca.


Jako, że jesteśmy Ślązakami, to naturalnym było dla nas skupienie się właśnie na Śląsku.

Firmy, które mogą się rejestrować na domodom.pl muszą mieć siedzibę w województwie śląskim. Jest to wymóg, który naszym zdaniem pozwoli na zapewnienie naszym użytkownikom gwarancji szybkiej reklamacji usług (oby było ich jak najmniej).

Zachęcamy również do zamieszczania darmowych ofert śląskie firmy branży budowlano-remontowej i wyposażenia mieszkań, jak również osoby nie prowadzące firm, które w ramach hobby pragną pomóc innym w remontach. (Sposób rozliczenia zarobku przez osoby nie prowadzące działalności gospodarczej prezentujemy na naszym blogu).

W domodom.pl dajemy możliwość tworzenia społeczności. Można zaprosić znajomego do grona swoich znajomych wpisując w odpowiedniej zakładce jego e-mail. Społeczność ma służyć wzajemnemu polecaniu sobie fachowców. Od jakiegoś czasu prowadzimy bloga, który może być dla Państwa dodatkowym źródłem inspiracji.

Platforma domodom.pl powstawała ponad rok.
Dziś jest gotowa i oddana do Państwa używania całkowicie za darmo.
Będziemy bardzo wdzięczni za przesyłanie uwag oraz sugestii na adres kontakt@domodom.pl.

Zachęcamy firmy z każdej branży związanej z zamieszkaniem z województwa śląskiego (i nie tylko) do zareklamowania się na naszym portalu.

Chcesz zamieścić reklamę?

Zobacz

Sprawdź naszą ofertę

Zobacz nasze wpisy na blogu