img

Zabrze Centrum – Mieszkanie z antresolą 62m2

mieszkanie z antresolą, mieszkanie w zabrzu, zabrze biskupice, mieszkanie na sprzedaz

To wyjątkowe 2-poziomowe mieszkanie na ostatnim 11-tym piętrze w bloku w Centrum Zabrza (ul. Sobieskiego 5) jest przeznaczone dla osób ponadprzeciętnych. Otwarty plan oraz przestronna antresola to nowoczesne rozwiązania architektoniczne, dzięki którym to mieszkanie bardzo wyróżnia się na tle innych. Jego powierzchnia wynosi 62m2, z tego względu będzie świetnym lokum dla singla lub pary. Świetnie też nadaje się na wynajem na Booking.com lub Airbnb – z pewnością jego niespotykany układ oraz widoki przyciągną zainteresowanych również krótkim pobytem.

Zabrze antersola

Pierwszy poziom to korytarz, łazienka oraz pokój z częściowo wyposażoną kuchnią. Na ścianach znajdują się kafelki i ozdobny kamień, a na podłogach naturalne sosnowe deski, dodające mieszkaniu przytulności. Na wyższy poziom prowadzą samonośne schody o loftowym charakterze – stalowa czarna konstrukcja z drewnianymi stopniami.

Zabrze aneks kuchenny1
Zabrze aneks kuchenny2

Łazienka usytuowana nieopodal wejścia jest bardzo pokaźna – posiada kabinę prysznicową, podwieszaną toaletę oraz szeroką umywalkę oddzieloną ścianką od reszty łazienki. Znajdują się w niej również dwa duże lustra, miejsce na pralkę, kaloryfer i sporo miejsca do przechowywania. Do mieszkania przynależą też aż dwie piwnice oraz suszarnia obok mieszkania (do użytku razem z sąsiadem).

Na górnym poziomie znajduje się przestronny pokój (~20m2) z drewnianą, sosnową podłogą. Antresola została wykonana przez spółdzielnię zachowując wszelkie przepisy bezpieczeństwa, więc jest bardzo solidna. Na piętrze znajdują się dwie szerokie, zabudowane szafy z przesuwnymi drzwiami, a sama powierzchnia jest podzielona na dwie schodkiem, co ułatwia strefowy podział tych dwóch przestrzeni (np. na sypialnię oraz domowe biuro) bez konieczności stawiania ścianek działowych.

Ze względu na wysokie piętro, na którym znajduje się to wyjątkowe mieszkanie, widoki z okien wysokich na dwie kondygnacje są przepiękne. Wokół bloku znajduje się dużo zieleni, mały park, Dom Muzyki i Tańca oraz szeroka oferta lokali handlowo-usługowych.

Mieszkanie jest podwójnie ocieplone oraz wyciszone. Budynek, w którym mieści się mieszkanie przeszedł termomodernizację, posiada dwie windy (jedna z nich jest całkiem nowa), a ich mechanizmy przeszły proces modernizacji – wyciszenia, tak, że w mieszkaniach jest całkiem cicho.

Mieszkanie na ul. Sobieskiego 5A to idealna przestrzeń dla osób marzących o swoich własnych czterech ścianach.

Zalety mieszkania:
– centrum miasta
– niski czynsz (miesięcznie około 420 zł za 2 osoby z wodą i ogrzewaniem)
– plac zabaw za blokiem
– przedszkole na parterze
– blisko sklepy, szkoły i urzędy
– wiele miejsc parkingowych
– ogrzewanie miejskie
– ciepła woda z gazowego ogrzewacza przepływowego
– tylko jeden sąsiad w korytarzu
– mieszkanie wygłuszone i wyizolowane termicznie
– wysokie okna, na 2 piętra, z moskitierami
– otwarta przestrzeń
– naturalne deski na podłogach
– nowa łazienka (kafelki, armatura, wyposażenie)
– 2 poziomy

– 2 piwnice

– suszarnia

Rozkład mieszkania:

mieszkanie z antresolą, mieszkanie w zabrzu, zabrze biskupice, mieszkanie na sprzedaz

Cena tej nieruchomości to tylko 211 111 PLN

Serdecznie zapraszamy do kontaktu 🙂

Zadzwoń:
tel. Grzegorz 884 252 908
tel. Joanna 729 995 550

Powyższa oferta nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

    Komentarze nie są aktywne.