img

Zabrze Centrum – Mieszkanie z antresolą 62m2

mieszkanie z antresolą, mieszkanie w zabrzu, zabrze biskupice, mieszkanie na sprzedaz

To wyjątkowe 2-poziomowe mieszkanie na ostatnim 11-tym piętrze w bloku w Centrum Zabrza (ul. Sobieskiego 5) jest przeznaczone dla osób nieprzeciętnych. Otwarty plan i obecność przestronnej antresoli są nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi, dzięki którym to mieszkanie mocno wyróżnia się na tle innych. Jego powierzchnia wynosi 58m2, dlatego będzie świetnym lokum dla singla lub pary.

Pierwszy poziom to korytarz, łazienka oraz pokój z częściowo wyposażoną kuchnią. Na ścianach znajdują się kafelki i ozdobny kamień, a na podłogach naturalne sosnowe deski, dodające mieszkaniu przytulności. Na wyższy poziom prowadzą samonośne schody o loftowym charakterze w stalowej czarnej konstrukcji z drewnianymi stopniami.

Łazienka usytuowana nieopodal wejścia jest bardzo pokaźna – posiada kabinę prysznicową, podwieszaną toaletę oraz szeroką umywalkę oddzieloną ścianką od reszty łazienki. Znajdują się w niej również dwa duże lustra, miejsce na pralkę, kaloryfer i sporo miejsca do przechowywania. Do mieszkania przynależą też aż dwie piwnice oraz suszarnia obok mieszkania (do użytku razem z sąsiadem).

Na górnym poziomie znajduje się przestronny pokój (~20m2) z drewnianą, sosnową podłogą. Antresola została wykonana przez spółdzielnię zachowując wszelkie przepisy bezpieczeństwa, więc jest bardzo solidna. Na piętrze znajdują się dwie szerokie, zabudowane szafy z przesuwnymi drzwiami, a sama powierzchnia jest podzielona na dwie schodkiem, co ułatwia strefowy podział tych dwóch przestrzeni (np. na sypialnię oraz domowe biuro) bez konieczności stawiania ścianek działowych.

Ze względu na wysokie piętro, na którym znajduje się to wyjątkowe mieszkanie, widoki z dwukondygnacyjnych okien są przepiękne. Wokół bloku znajduje się dużo zieleni oraz szeroka oferta lokali handlowo-usługowych.

Budynek, w którym mieści się mieszkanie przeszedł termomodernizację i posiada dwie windy (jedna z nich jest całkiem nowa), a ich mechanizmy przeszły proces wyciszenia, tak, że nie słychać ich w mieszkaniach.

Mieszkanie na ul. Sobieskiego to idealna przestrzeń dla osób marzących o swoich własnych czterech ścianach.

Zalety mieszkania:
– centrum miasta
– niski czynsz (miesięcznie około 420 zł za 2 osoby z wodą i ogrzewaniem)
– plac zabaw za blokiem
– przedszkole pod blokiem
– blisko sklepy, szkoły i urzędy
– wiele miejsc parkingowych
– ogrzewanie miejskie
– ciepła woda z gazowego ogrzewacza przepływowego
– tylko jeden sąsiad w korytarzu
– mieszkanie wygłuszone i wyizolowane termicznie
– wysokie okna, na 2 piętra, z moskitierami
– otwarta przestrzeń
– naturalne deski na podłogach
– nowa łazienka (kafelki, armatura, wyposażenie)
– 2 poziomy

Rozkład mieszkania:

mieszkanie z antresolą, mieszkanie w zabrzu, zabrze biskupice, mieszkanie na sprzedaz

Cena tej nieruchomości 211 111 PLN

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontakt:
tel. Grzegorz 884 252 908
tel. Joanna 729 995 550

Powyższa oferta nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

    Komentarze nie są aktywne.