Kategorie

img

Kotowice NOWA CENA! (Mirów, Bobolice) – dom 169m2 agroturystyka, duża rodzina lub pod najem

Dzięki dużej działce z piętrowym domem o powierzchni użytkowej 169m2 i spokojnej, wiejskiej okolicy, posesja w Kotowicach niedaleko Bobolic i Mirowa to idealna nieruchomość pod agroturystykę.

Dom wybudowany został w technologii tradycyjnej w 2007 roku, więc jest stosunkowo nowym budynkiem. Ściany są murowane z betonowych bloczków, a dwuspadowy dach pokryto blachą. Okna są plastikowe. Budynek mieszkalny jest całkowicie podpiwniczony z wbudowanym garażem w kondygnacji przyziemia. Dom przygotowano do termomodernizacji.

Działka, na której znajduje się dom ma powierzchnię 1690m2. Jest zagospodarowana bujnym, angielskim trawnikiem i drzewami owocowymi. Dom jest wolnostojący i zawiera piwnicę z dużym garażem (na samochód i motocykle bądź rowery), parter, półpiętro i piętro. Wjazd z ulicy asfaltowej. Przed domem znajduje się dużo miejsca do zaparkowania samochodów.

W środku znajdują się dwie częściowo wyposażone kuchnie (w tym letnia na półpiętrze), trzy wykafelkowane łazienki (dwie pełne, jedno WC), aż 7 pokoi, wiatrołap i dwa balkony. Podpiwniczenie z garażem i kotłownią ma ok. 65m2. Większość pokoi ma gipsowane i pomalowane ściany oraz panele na podłodze, przedpokoje natomiast posiadają elegancką, sosnową boazerię. Na poddaszu znajduje się strych, który tanio można przerobić na dodatkowe pokoje.

W budynku jest sprawna instalacja wodna, kanalizacyjna (bezodpływowy zbiornik ścieków), elektryczna, gaz w granicy działki. Ogrzewanie na pellet (biomasa) w nowym piecu.

W pobliżu posesji znajdują się pola uprawne, łąki, lasy i stawy. Panuje tutaj cicha, sielska atmosfera idealna do wypoczynku i rekreacji. Zabudowa wokół jest luźna, większość domków jednorodzinnych. Niedaleko nieruchomości mieszczą się sklepy, kościół i przedszkole. W dalszej odległości wstępuje też szkoła podstawowa i średnia, a także przychodnie i apteka. Dwa piękne zabytkowe zamki w Mirowie i Bobolicach na szlaku Orlich Gniazd dzieli kilka minut drogi z Kotowic.

Odległości do pobliskich miast:
3min zamek Mirów
4min zamek Bobolice
25min Koziegłowy
30min Siewierz
50min Częstochowa

CENA NIERUCHOMOŚCI 369 000 PLN

Zalety nieruchomości:
– duża działka 1690m2
– 7 pokoi
– metraż domu 169m2
– garaż
– piwnica
– 4 kondygnacje (piwnica, parter, półpiętro, piętro)
– 3 wykafelkowane łazienki
– częściowe wyposażenie w cenie domu
– wykończenie wysokiej jakości (panele, boazeria, płytki ceramiczne)
– ładna, zadbana okolica
– wjazd z drogi asfaltowej
– możliwość przerobienia strychu na dodatkowe pokoje
– sprawne instalacje
– ogrzewanie własne na pellet
– w pobliżu szkoły i punkty handlowo-usługowe

Jeśli chcesz zobaczyć ten dom na żywo, zadzwoń!

Grzegorz – 884 252 908
Asia – 507 118 263

W rozliczeniu możemy wziąć obecne mieszkanie lub dom. Więcej szczegółów pod numerem telefonu podanym wyżej.

Oferta nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

    Wyświetleń:
    479
    Kategorie:
    Domy · Polska · U nas kupisz

    Komentarze nie są aktywne.