img

Zabrze Biskupice – Mieszkanie 56m2

mieszkanie do remontu zabrze, zabrze, mieszanie na własność, kupno mieszkania

Powierzchnia mieszkania 56m2 + dodatkowe powierzchnie jak piwnica około 16m2, strych 4m2, komórka około 8m2 – mały garaż na motocykl, quada, rowery, ogród około 200m2 do używania łącznie z sąsiadem.

Mieszkanie na I-szym piętrze w jednopiętrowej kamienicy, nad mieszkaniem znajduje się strych, który stanowi świetną dylatację cieplną. Tylko 1 sąsiad obok. Fajna wysokość do sufitu, około 250cm.

Lokal znajduje się w Zabrzu Biskupicach

Pełna własność z księgą wieczystą

Dostępne od zaraz

Mieszkanie rozkładowe, jasne, 2 niezależne pokoje, kuchnia, łazienka, duży przedpokój, który można wykorzystać na jadalnię.

Wszystkie okna na 1 stronę, na ogród przynależny do używania dla tego mieszkania. Po wejściu do mieszkania nie ma żadnych nieprzyjemnych zapachów. Jedynym pomieszczeniem bez okna jest łazienka.

Budynek, w którym znajduje się mieszkanie został częściowo odremontowany, wymieniono całe poszycie dachu, opierzenia, kominy, wzmocniono konstrukcję dachu. Wymieniono instalację elektryczną na klatce, drzwi wejściowe są nowe z elektrozamkiem, zainstalowano domofon. Sam budynek jest suchy. Nie ma żadnych zalań, ani nie podchodzi woda od dołu.

Wokół okolica osiedla robotniczego. Nowe chodniki, jezdnie w kostce, trawniki, przestrzeń zadbana. Blisko do przedszkola, szpitala, kościoła i sklepów. Błyskawiczny wyjazd na DTŚ.

Mieszkanie do remontu

Mieszkanie przygotowane do remontu, tynki dobrze się trzymają, podłogi solidne, należałoby położyć nową instalację elektryczną, wykonać gładzie na ścianach oraz na suficie, położyć na podłodze panele lub inny materiał. Łazienka jest na tyle duża, że zmieści się wanna. Nowe okna zgodne z zaleceniami konserwatorskimi są już zamówione. Wbrew pozorom remont nie będzie bardzo kosztowny, szczególnie jeśli ktoś potrafi sam coś zrobić. Konieczność wykonania ogrzewania z wyłączeniem instalacji gazowej, jednak dzisiejsza technologia daje wiele możliwości taniego bezemisyjnego źródła ciepła. Na dzień dzisiejszy są ustalenia i pozwolenia na piece na pellet. Można zamontować też piec na prąd, zaproponujemy konkretne rozwiązanie jeśli będzie takie zapytanie z Państwa strony.

Mieszkanie na flipa

Proponowane mieszkanie nadaje się na świetnie na flipa, znajduje się w niskiej 1-piętrowej kamienicy, na piętrze tylko 1 sąsiad, wiele dodatkowych przestrzeni, jak piwnica, komórka na strychu, mały garaż na zewnątrz oraz ogród. Możliwość zaproponowania kupcowi rozszerzonej oferty poza samym mieszkaniem.

Cena Mieszkania 150.000 PLN (do negocjacji)

Serdecznie zapraszamy na prezentację mieszkania w dogodnym terminie!

Grzegorz tel. 884 252 908
Joanna tel. 729 995 550

Możesz też skontaktować się z nami poprzez formularz na końcu postu.

Przedstawiona oferta nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

    Komentarze nie są aktywne.